x
Köpek Kovucu
  • Köpek Kovucu
  • Köpek Kovucu
  • Köpek Kovucu
Köpek Kovucu
œÜrün Fiyatını Görmek İçin Lütfen GirişŸ Yapıınız
-->
 

Ultrasonik Köpeklerden Korunma Cihazı, köpek eğitmede de yaygın olarak kullanılmaktadır. Küçük bir örnekle açıklamak gerekirse; örneğin o an köpeğinizin bulunmasını istemediğiniz bir alan var diyelim, uzaklaştırmak istediğiniz alana doğru birkaç saniye basılı tuttuğunuzda, köpeğiniz oraya her gidişinde o sesi duyacağına inanarak bir daha gitmek istemeyecektir. Çözüm bu kadar basit.

Ultrasonik Köpek Savar, yalnızca köpeklerin duyabileceği 150 desibel gücündeki ses çıkışıyla onları sizden uzak tutacaktır.

Köpek Kovucu Cihaz, Köpek Kovucu Fiyatları arasındaki uygun fiyat avantajıyla da, tercih edilebilirliğini üst seviyelere çıkarıyor.

Köpekten Korunma Cihazı, bilhassa doğa yürüyüşlerine, ava gidenlerin oldukça rağbet ettiği bir üründür. Kendilerini doğadaki her tehlikeye karşı korumak durumunda olduklarından, bu yola başvurmalarını çok doğal karşılamak gerekir. Bir diğer güzel yanı ise fener özelliği. Bu sayede ledli flash olarak da size büyük yardımı dokunacak. Kemerinize takın ve kullanmaya başlayın. Tedbirli olmak her zaman büyük bir artı sağlar.

Biz sürekli köpeklere dair konuştuk ama kediler üzerindeki etkisi de kanıtlanmış bir üründür. Aynı şekilde kedilerden korkan Kaçırmayız'cılar da rahatlıkla bu ürünümüzden faydalanabilirler. Madem korkularınızın üzerine gidemiyorsunuz, kimseye zarar vermeden kendinizden uzaklaştırma fırsatını sakın kaçırmayın! 


Ultrasonik Köpek Kovucu Ürün Özellikleri


Bu ürünümüz yalnızca köpeklerin duyabileceği şekilde ayarlanmış 150 desibel gücündeki bir ses çıkışına sahip olması nedeniyle zararsızdır.

Köpeklerin kulaklarını tırmalayacak olması sebebiyle, köpekler hızla o alandan uzaklaşacaktır. 

Ergonomik tasarımı sayesinde yer kaplamaz. Kemerinize takarak her yere götürebilirsiniz.

9 Volta sahip 1 adet pille çalışmaktadır. Pili takar takmaz kullanıma hazır hale gelecektir.

Yüksek teknolojiye sahip bu ürünümüz, insanlar tarafından kesinlikle duyulmayan, fakat hayvanların duyup algılayabileceği ve onları taciz edecek güçteki zararsız birses dalgasına sahiptir. 

Darbelere karşı dayanıklı ve kaliteli plastikten imal edilmiştir. 

Ürünün yan tarafında yer alan tuş yardımıyla tek ledli flash olarak da kullanabilmek mümkün.
YAKUPLU MERKEZ MAHALLESİ. HARREYET BULVARI NO:47 / 4 YAKUPLU- BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL Telefon: +90 212 871 43 50 Fax : +90 212 871 43 51 E-mail: info@4genithalat.com
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.